Usługi DDD

Pluskwy do prawidłowego rozwoju potrzebują krwi. W ciągu dnia pozostają w ukryciu (najczęściej brzegi materaców, szczeliny konstrukcji łóżka, za obrazami, w listwach przypodłogowych) natomiast w nocy przebywają na powierzchni ciał wkłuwając się bezboleśnie, wpuszczają substancje znieczulająco-rozrzedzające krew, które powodują charakterystyczne zaczerwienienia na skórze. Pluskwy często błędnie są kojarzone z brakiem higieny. Tak naprawdę dostają się do mieszkań za sprawą transportu na ubraniach, walizkach. (częste podróże, spanie w hotelu z zapluskwionymi pokojami, zakup używanych mebli itp.)

pluskwa

JAK ZWALCZAMY :

Bardzo istotną kwestią podczas odpluskwiania mieszkań jest prawidłowe przygotowanie się do zabiegu. Jest to bardzo pracochłonne, jednak na tej podstawie dajemy GWARANCJĘ na wykonaną usługę. Zalecenia dotyczące prac przygotowawczych przed przystąpieniem do zwalczania pluskiew przekazujemy podczas wstępnej rozmowy telefonicznej.

Do zwalczania wykorzystujemy metodę zamgławiania ULV (zimna mgła) + oprysk bezpośredni (grubokroplisty) w miejsca newralgiczne. Dzięki zastosowaniu tej metody oraz odpowiednim doborze kombinacji środków chemicznych jesteśmy w stanie zapewnić skuteczność zabiegu już po dwóch zabiegach. Jest to bardzo korzystne na tle tradycyjnej formy zwalczania, ponieważ redukuje konieczność trzykrotnego opuszczenia mieszkania oraz ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z noclegiem i ponownego przygotowania się do zabiegu.

Dojazd do klienta na terenie miast Legnica, Lubin, Jawor jest bezpłatny. W pozostałych przypadkach do ceny usługi należy doliczyć koszt dojazdu na podstawie odległości według mapy google.