Usługi DDD dla gastronomii – dezynsekcja lokali gastronomicznych, dezynfekcja restauracji

Obecność szkodników w lokalach gastronomicznych zawsze wiąże się z dużym problemem. Przede wszystkim prowadzi do zanieczyszczenia gotowego jedzenia oraz produktów żywnościowych, skażenia powierzchni roboczych, roznoszenia chorób, a w rezultacie także generuje straty finansowe. Ponadto ma ogromny wpływ na wizerunek firmy oraz utratę klientów. Niestety wszelkiego rodzaju nawet najwyższej klasy restauracje, bary, stołówki i inne jadłodajnie stanowią wyjątkowo atrakcyjne miejsca zarówno dla insektów, jak i gryzoni. Na szczęście znamy rozwiązanie tego problemu.

Skuteczna dezynfekcja restauracji – Lubin, Bolesławiec, Legnica

Zapewnienie bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości posiłków w branży gastronomicznej jest niezwykle ważne, a właściwe zabezpieczenie kuchni przed występowaniem szkodników odgrywa szczególną rolę. Nasza firma ma już kilkadziesiąt lat doświadczenia w skutecznym zwalczaniu szkodników i ochronie lokali gastronomicznych przed występowaniem zagrożeń związanych z obecnością owadów czy gryzoni. Oferujemy między innymi takie usługi jak:

Dezynfekcja restauracji Bolesławiec

Dezynsekcja lokali gastronomicznych

Obecność szkodników w miejscach, w których przechowuje, przetwarza i wydaje się żywność, jest po prostu absolutnie niedopuszczalna. Insekty takie jak karaluchy, prusaki czy mole spożywcze zanieczyszczają pożywienie i mogą roznosić groźne dla zdrowia choroby.

Po przeprowadzonych przez naszą firmę zabiegach lokal będzie miejscem idealnie czystym. Odkażone zostaną wszystkie powierzchnie, blaty, meble, sprzęty, maszyny i inne przedmioty. Ponadto z lokalu mogą być usunięte także wszelkie nieprzyjemne zapachy, np. spalenizny czy dymu papierosowego.

Oferujemy naszą pomoc w zwalczaniu szkodników biegających i latających, zgodnie z obowiązującymi normami, zachowując najwyższe standardy. Stosujemy wyłącznie sprawdzone i bezpieczne środki, zarówno do dezynsekcji, jak i dezynfekcji lokali gastronomicznych. Działamy głównie w okolicach Legnicy, Lubina i Bolesławca. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.