Usługi DDD

Dezynfekcja po zmarłym – likwidacja drobnoustrojów zagrażających człowiekowi związanych z szybkim rozkładem ciała.

ciało

Miejsce zgonu i miejsce, w którym ciało jest złożone jest szczególnie skażone. Bakterie gnilne powodują rozkład ciała, a duże ich stężenie w pomieszczeniu może zalegać przez długi czas nawet po wyniesieniu zwłok. Jednocześnie z procesem gnilnym mamy do czynienia z powstawaniem tzw. jadów trupich, które są bardzo niebezpieczne ze względy na swoja toksyczność oraz bardzo nieprzyjemny zapach – fetor.

Nasza firma oferuje zabiegi dezynfekcji czyli likwidacji wszelkich patogenów zalegających w pomieszczeniu oraz dezodoryzacji czyli eliminacji nieprzyjemnych zapachów w środowisku zawierającym związki organiczne. Do tego celu wykorzystujemy biologiczne neutralizatory o działaniu powierzchniowym oraz substancje aromatyzujące.

Łącząc te metody osiągamy efekt zabiegu kompletnego.

ściana

Usługę wykonujemy metodą zamgławiania ULV czyli zamgławiania na zimno. Substancja w postaci mgły zawieszona jest przez długi czas w powietrzu co warunkuje dokładne rozprowadzenie jej po całym pomieszczeniu, a krople o mikroskopijnych średnicach są w stanie wniknąć wszędzie, włącznie z najmniejszymi szczelinami i zakamarkami, dzięki czemu zabieg jest bardzo skuteczny.

Dojazd do klienta na terenie miast LEGNICA, LUBIN, JAWOR jest bezpłatny. W pozostałych przypadkach do ceny usługi należy doliczyć koszt dojazdu na podstawie odległości według mapy google.