Usługi DDD

Deratyzacja czyli zwalczanie gryzoni (tępienie szczurów i myszy) za pomocą środków chemicznych, fizycznych i biologicznych. Zapewniamy likwidację populacji szczurów i myszy, które wykazują aktywność w danym obiekcie oraz zabezpieczamy przed ich ponownym wtargnięciem.

Wykonując zabiegi odszczurzania mamy na uwadze bezpieczeństwo ludzi oraz innych zwierząt. W tym celu stosujemy odpowiednio zabezpieczone urządzenia, które są przymocowane trwale do podłoża, oznakowane oraz zamknięte na klucz.

Nasze usługi oferujemy przede wszystkim na Dolnym Śląsku. Przykładowe lokalizacje , w których oferujemy nasze usługi: Legnica, Lubin , Polkowice Wrocław, Wałbrzych, , Jelenia Góra, Głogów, Bolesławiec, Świdnica, Jawor, Złotoryja itd. 

Deratyzacja Legnica, Lubin, Bolesławiec

Gryzonie, takie jak myszy, szczury i nornice są przystosowane do przetrwania w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Bardzo szybko przystosowują się do każdego środowiska, a ludzie często nieświadomie stwarzają im wyśmienite warunki do życia. Ich populacja może rosnąć bardzo szybko, co oznacza, że trudno jest się ich pozbyć na własną rękę. W sytuacji, kiedy brakuje nam doświadczenia w zwalczaniu gryzoni, najlepiej skorzystać z usług profesjonalistów. Firma Rat-Pol od lat 90. XX w. zajmuje się profesjonalnym odszczurzaniem.  Oferujemy nasze usługi usuwania szkodników na obszarze województwa dolnośląskiego, w tym właśnie zabieg taki jak deratyzacja. Lubin, Bolesławiec, Legnica to miasta, w których pracujemy najczęściej. Nasz zespół ma odpowiednie narzędzia i wiedzę, aby skutecznie zwalczać myszy i szczury. Zapewniamy profesjonalne, skuteczne metody, gwarantujące bezpieczeństwo ludziom i zwierzętom domowym.

 

Deratyzacja – na czym polega?

Firma Rat-Pol działa według wypracowanych przez lata, sprawdzonych metod. Korzystamy z najnowocześniejszych środków i sprzętu. W zależności od potrzeb łączymy metody fizyczne i mechaniczne. Odszczurzanie przeprowadzane jest w kilku etapach:

  • przegląd budynków pod kątem występowania szczelin (i ich zabezpieczenie), analiza liczebność gryzoni,
  • lokalizacja miejsc, w których pojawiają się szkodniki,
  • wyłożenie karmników deratyzacyjnych i oznaczenie trutki,
  • codzienna obserwacja trutki i jej uzupełnianie,
  • usuwanie martwych gryzoni.
 

Skuteczna deratyzacja – Bolesławiec i okolice

Deratyzacja szczurów czy też deratyzacja myszy to zabiegi, które najlepiej powierzyć sprawdzonej firmie z odpowiednim doświadczeniem. Daje to gwarancję, że będą one przeprowadzone profesjonalnie, bezpiecznie i z wykorzystaniem odpowiednich środków. Firma Rat-Pol specjalizuje się w deratyzacji (myszy, szczurów i innych szkodników), analizując indywidualnie każdy przypadek i dobierając jak najbardziej efektywne metody.

Zabezpieczenia kanalizacyjne – klapy Ratwall / Nordisk – Legnica, Bolesławiec, Lubin

Aby zabezpieczyć lokal mieszkalny przed przedostawaniem się szczurów do środka, jedynym skutecznym rozwiązaniem są mechaniczne blokady zlokalizowane w studzienkach kanalizacyjnych. (więcej…)
Zabezpieczenia kanalizacyjne – klapy Ratwall / Nordisk – Legnica, Bolesławiec, Lubin

Zabezpieczanie obiektów przed gryzoniami

Oferujemy usługę konsultacji ws. gryzonioszczelności budynków, piwnic, hal produkcyjnych itp. Zapewniamy odpowiednie rozwiązania w zależności od charakteru obiektu. (więcej…)
Zabezpieczanie obiektów przed gryzoniami

Zwalczanie szczurów/myszy – Legnica, Bolesławiec, Lubin

Szczury i myszy generują zarówno straty finansowe jak również są nosicielami wielu chorób. Zwalczanie szczurów zatem jest bardzo istotne nie tylko ze względów estetycznych ale związane jest także z naszym bezpieczeństwem. (więcej…)
Zwalczanie szczurów/myszy – Legnica, Bolesławiec, Lubin