Usługi DDD
Deratyzacja czyli zwalczanie gryzoni (tępienie szczurów i myszy) za pomocą środków chemicznych, fizycznych i biologicznych. Zapewniamy likwidację populacji szczurów i myszy, które wykazują aktywność w danym obiekcie oraz zabezpieczamy przed ich ponownym wtargnięciem.

Wykonując zabiegi odszczurzania mamy na uwadze bezpieczeństwo ludzi oraz innych zwierząt. 
W tym celu stosujemy odpowiednio zabezpieczone urządzenia, które są przymocowane trwale do podłoża, oznakowane oraz zamknięte na klucz.

Nasze usługi oferujemy przede wszystkim na Dolnym Śląsku. Przykładowe lokalizacje , w których oferujemy nasze usługi: Legnica, Lubin , Polkowice Wrocław, Wałbrzych, , Jelenia Góra, Głogów, Bolesławiec, Świdnica, Jawor, Złotoryja itd. 

Zabezpieczenia kanalizacyjne – klapy Ratwall / Nordisk

Aby zabezpieczyć lokal mieszkalny przed przedostawaniem się szczurów do środka, jedynym skutecznym rozwiązaniem są mechaniczne blokady zlokalizowane w studzienkach kanalizacyjnych. (więcej…)
Zabezpieczenia kanalizacyjne – klapy Ratwall / Nordisk

Zabezpieczanie obiektów przed gryzoniami

Oferujemy usługę konsultacji ws. gryzonioszczelności budynków, piwnic, hal produkcyjnych itp. Zapewniamy odpowiednie rozwiązania w zależności od charakteru obiektu. (więcej…)
Zabezpieczanie obiektów przed gryzoniami

Zwalczanie szczurów/myszy

Szczury i myszy generują zarówno straty finansowe jak również są nosicielami wielu chorób. Zwalczanie szczurów zatem jest bardzo istotne nie tylko ze względów estetycznych ale związane jest także z naszym bezpieczeństwem. (więcej…)
Zwalczanie szczurów/myszy