Usługi DDD dla hotelarstwa – dezynsekcja, dezodoryzacja, deratyzacja, dezynfekcja hoteli

Na wysoki standard oraz renomę hotelu wpływa jego czystość i jakość serwowanych posiłków. Jeśli obiekt jest zadbany, zyskuje pozytywną opinię klientów. Z tego powodu w trosce o higienę hoteli, pensjonatów oraz schronisk oferujemy kompleksowe zabiegi dezynsekcji hotelu i nie tylko.

Dezynfekcja hoteli w okolicach Legnicy, Lubina i Bolesławca

Zwalczanie szkodników w hotelu, czy to insektów, czy gryzoni, to zabieg, który powinien być przeprowadzany regularnie. Wszelkiego rodzaju szkodniki uwielbiają duże skupiska ludzi, szczególnie w obiektach takich jak hotele, gdzie serwowane jest jedzenie. Z tego powodu oczyszczanie hoteli oraz dokładna dezynfekcja pokoju hotelowego powinny być wykonywane systematycznie. Oferowane przez nas usługi obejmują szczegółowe zabiegi, takie jak:

  • skuteczna dezynfekcja materacy w hotelu, poduszek, zasłon, a także podłóg;
  • dezynfekcja pościeli w hotelu;
  • dezodoryzacja hoteli;
  • deratyzacja w hotelach.
Dezynsekcja hoteli Legnica

Dezynsekcja i deratyzacja w hotelach

Hotelowe kuchnie, w których przechowuje się żywność i przygotowuje posiłki to miejsca szczególnie narażone na szkodliwe działanie insektów i gryzoni. Szkodniki te nie tylko zanieczyszczają jedzenie i wywołują dyskomfort, ale mogą też między innymi roznosić groźne dla zdrowia bakterie:

  • karaczany (prusaki) – przenoszą chorobotwórcze bakterie, żerują w kablach, niszczą klimatyzacje i wentylacje;
  • pluskwy – uwielbiają zakamarki łóżek, poszewek, ich ugryzienia wywołują swędzące bąble;
  • mrówki – przedostając się do kuchni, zanieczyszczają żywność, przenosząc choroby;
  • muchy – mogą przyczynić się do zatrucia salmonellą i wywołania groźnych chorób jak dur brzuszny czy czerwonka;
  • szczury, myszy, nornice – zanieczyszczają jedzenie i przenoszą groźne wirusy oraz bakterie, wywołujące poważne choroby u ludzi i zwierząt.

Brak podjęcia działań mających na celu zwalczanie szkodników w hotelu powoduje ich ciągłe rozprzestrzenianie się. Nie można pod żadnym pozorem dopuścić do tego, by szkodniki uprzykrzające gościom pobyt w Twoim hotelu, zepsuły obiektowi reputację.

Przeprowadzając deratyzację i dezynfekcje hotelu w sposób skuteczny i dyskretny, a także oferując pomoc w organizacji dezynsekcji w hotelu>, gwarantujemy wysoki standard czystości każdego obiektu. Nasz obszar działania obejmuje miasta województwa dolnośląskiego, w tym Lubin, Bolesławiec i Legnicę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.