Usługi DDD dla szkół, przedszkoli i żłobków – ozonowanie żłobka, dezynfekcja zabawek w przedszkolu, dezynfekcja w szkole

Szkoły, przedszkola oraz żłobki to zamknięte budynki z dużym skupiskiem ludzi, co stanowi doskonałe środowisko dla rozwoju wszelkiego rodzaju bakterii, wirusów i innych chorobotwórczych patogenów. W związku z tym dzieci w znacznym stopniu są narażone na różnego rodzaju infekcje.

Bakterie i wirusy mogą znajdować się w powietrzu, na zabawkach, sprzętach i przedmiotach będących wyposażeniem sali. W trosce o bezpieczeństwo dzieci, zabiegi takie jak ozonowanie pomieszczeń w przedszkolu lub żłobku oraz dezynfekcja zabawek w przedszkolu powinny być przeprowadzane regularnie.

Ozonowanie żłobka Legnica

Dezynfekcja w szkole, przedszkolu i żłobku – Legnica, Bolesławiec, Lubin

Ozonowanie i dezynfekcja w szkole, przedszkolu oraz żłobku są szczególnie ważne, zwłaszcza w czasie wzmożonej zachorowalności u dzieci. Zabiegi te można z powodzeniem przeprowadzić we wszystkich pomieszczeniach – klasach, szatniach, stołówkach i świetlicach, a także zdezynfekować konkretne przedmioty, jak na przykład zabawki, ławki, leżaki czy łóżeczka. Ozonowanie powietrza w przedszkolu jest bezpieczną formą dezynfekcji, choć ozon działa nieporównywalnie silniej niż chlor. Nie zostawia on żadnych śladów, jak również nie wywołuje skutków ubocznych. Przeprowadzone przez naszą firmę profesjonalne ozonowanie, dezynfekcja szkół i dezynfekcja sal w przedszkolu gwarantuje bezpieczeństwo dzieciom i pracownikom. W naszej ofercie znajduje się:

  • ozonowanie przedszkola;
  • ozonowanie żłobka;
  • dezynfekcja w przedszkolu, w tym dezynfekcja zabawek;
  • dezynfekcja szkół;
  • dezynfekcja w żłobku.

Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny podczas wydawania posiłków w placówkach oświatowych jest równie ważne, dlatego oferujemy też zabezpieczenie kuchni przed występowaniem szkodników. Ich obecność w miejscach przechowywania i przetwarzania żywności jest niedopuszczalna. Oferujemy także dezodoryzacje pomieszczeń, np. sal gimnastycznych oraz toalet.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług. Wykonane przez nas zabiegi są przeprowadzane rzetelnie i z użyciem bezpiecznych oraz atestowanych preparatów, co ma szczególne znaczenie, zwłaszcza w przypadku dezynfekcji w szkołach, żłobkach i przedszkolach.