Usługi DDD
Zwalczanie pchły ma duże znaczenie w kontekście komfortu naszego życia oraz bezpieczeństwa związanego z czynnikami zdrowotnymi. Pchły roznoszą wiele bakterii, osoby pogryzione ponadto odczuwają ból i swędzenie (czerwone plamki, grudki zapalne, świąd).

Pchły najczęściej egzystują w miejscach zakurzonych, brudnych. Takimi miejscami są między innymi szpary pomiędzy deskami parkietu czy też głębsze partie dywanów.

flea

Trudnodostępne miejsca sprawiają, że walka z tymi insektami jest stosunkowo trudna, zwłaszcza kiedy w mieszkaniu przebywają zwierzęta.
Oprócz zabiegów zwalczania pcheł w mieszkaniu, gdzie usłudze dezynsekcji należy poddać wszystkie miejsca, w których mogły znajdować się zwierzęta, to również szczególną uwagę należy zwrócić na zabiegi „odpchlania” zwierząt domowych, ponieważ nawet prawidłowo wykonany zabieg może okazać się nieskuteczny na przestrzeni czasu jeśli do mieszkania wciąż będą się dostawały nowe zdrowe osobniki za sprawą transportu na żywicielu.

JAK ZWALCZAMY :

Ważnym elementem usługi dezynsekcji jest również prawidłowe postępowanie ze strony właścicieli obiektu.
Bardzo istotne jest, aby wszystkie pościele, narzuty, koce itp. elementy które mogły mieć kontakt z psem czy kotem muszą zostać poddane praniu w temperaturze minimum 45 stopni Celsjusza. Dopiero w tej temperaturze giną pchły i ich jajeczka.

Zabieg dezynsekcji wykonujemy metodą zamgławiania ULV. Generując zimną mgłę o bardzo drobnych kroplach jesteśmy w stanie dotrzeć w najmniejsze szczeliny, w których znajdują się insekty, przez co gwarantujemy klientom wysoką skuteczność.
Dezynsekcji poddajemy całe mieszkanie. Na tej podstawie zapewniamy gwarancje wykonanej usługi.

Zapraszamy w skorzystania z oferty.

cat