Usługi DDD dla gospodarstw sadowniczych / rolnictwa – zwalczanie szkodników w przetwórstwach rolno-spożywczych, deratyzacja w gospodarstwie rolnym

Nasza firma specjalizuje się w skutecznym zwalczaniu szkodników zbożowo-mącznych, które potrafią wyrządzić ogromne szkody w magazynowanym zbożu, ziarnie, czy owocach. Nasze usługi to m.in. dezynsekcja w gospodarstwie sadowniczym, deratyzacja w gospodarstwie rolnym, deratyzacja w chlewni, a także zwalczanie szczurów i myszy w gospodarstwie oraz na polach, oraz monitoring gryzoni w gospodarstwie, dostosowane do różnorodnych obiektów, takich jak silosy, słodownie, młyny, płatkarnie, wytwórnie pasz, magazyny płaskie i inne.

Deratyzacja dla gospodarstwa rolnego, a także dezynsekcja każdorazowo jest przez nas wykonywana z uwagą na indywidualne okoliczności. Zajmując się skuteczną deratyzacją, zwłaszcza po żniwach, pierwszych przymrozkach i podczas dużych mrozów, eliminujemy obecność uciążliwych gryzoni. Oferujemy kompleksową gamę usług w zakresie dezynsekcji, deratyzacji i dezodoryzacji (usługi DDD dla gospodarstw rolnych) oraz wystawiamy stosowne dokumenty. Zadbamy o zabezpieczenie pustych magazynów i silosów przed szkodnikami zgodnie z obowiązującymi standardami i normami.

Jak pozbyć się szczurów z gospodarstwa rolnego? Legnica, Lubin, Bolesławiec tam świadczymy nasze usługi

Deratyzacja w gospodarstwie rolnym i zwalczanie szkodników w przetwórstwach rolno- spożywczych wymagają użycia skutecznych środków, takich jak rozmieszczenie chwytacza gryzoni z nietoksyczną przynętą pokarmową wewnątrz karmników deratyzacyjnych, z zatrutą przynętą na zewnątrz. Karmniki deratyzacyjne zwiększają bezpieczeństwo. Szybka reakcja jest kluczowa dla zachowania skuteczności działań. Deratyzacja dla gospodarstwa rolnego obejmuje zabezpieczenie pomieszczeń, eliminację ubytków w ścianach i podłogach, uszczelnienie szczelin oraz utrzymanie czystości wokół obiektów. Osłanianie przewodów elektrycznych blachą lub siatką drucianą przyczynia się do skutecznej deratyzacji.


Dlaczego gryzonie są zagrożeniem dla prowadzenia gospodarstwa rolnego?

  • uszkadzają urządzenia do karmienia zwierząt i instalacje elektryczne, co może prowadzić do pożaru,
  • niszczą mury oraz przegryzają beton, co zagraża stabilności struktur budowlanych,
  • zjadają plony, powodując straty w produkcji rolnej,
  • zanieczyszczają pokarm odchodami, co wpływa negatywnie na jakość pasz,
  • szczury przenoszą choroby groźne dla świń, jako nosiciele wirusów, pasożytów i bakterii,
  • co tworzy rzeczywiste zagrożenie zarówno dla zwierząt, jak i osób mających z nimi kontakt.