Usługi DDD dla służby zdrowia – dezynfekcja placówek służby zdrowia, odkażanie karetek pogotowia

Czystość i higiena w placówkach służby zdrowia jest jednym z najważniejszych warunków funkcjonowania tego rodzaju miejsc. Nieprzestrzeganie podstawowych zasad dotyczących higieny w salach zabiegowych i operacyjnych stanowi realne zagrożenie dla zdrowia pacjentów. Nie tylko szpitale, ale również przychodnie, apteki czy gabinety dentystyczne to miejsca wyjątkowo narażone na działanie chorobotwórczych czynników, szkodliwych drobnoustrojów, bakterii i wirusów. Dbanie o sterylność oraz dezynfekcja w służbie zdrowia chroni przed zakażeniem zarówno pacjentów, jak i pracowników.

Dezynfekcja placówek służby zdrowia – Bolesławiec, Lubin, Legnica

Od kilkudziesięciu lat firma Rat-Pol świadczy profesjonalne usługi dezynfekcji placówek służby zdrowia usytuowanych na terenie województwa dolnośląskiego, m.in. w Legnicy, Lubinie i Bolesławcu. Przeprowadzana przez nas dezynfekcja polega na skutecznym odkażaniu sal operacyjnych, karetek oraz sterylizacji sal zabiegowych. Z powietrza i różnych powierzchni zostają usunięte wirusy, bakterie, grzyby, zarodniki, alergeny, roztocza i różnego rodzaju chorobotwórcze drobnoustroje.

Odkażanie karetek pogotowia Legnica

Nasze metody dezynfekcji są nie tylko skuteczne, ale także bezpieczne i zgodne z obowiązującymi normami. Pozwolą zachować sterylność pomieszczeń. Przeprowadzamy również odkażenie sal operacyjnych, odkażenie sal zabiegowych czy odkażenie karetek pogotowia, co przekłada się na przyjazne środowisko pracy. Wszystkie urządzenia, sprzęty, maszyny, a także łóżka oraz pościel są czyste i odkażone. Oferujemy między innymi takie zabiegi jak:

  • sterylizacja sal operacyjnych;
  • sterylizacja sal zabiegowych;
  • sterylizacja karetek pogotowia.

Zabieg dezynfekcji i odkażania pozwoli zapobiec rozprzestrzenianiu się zakażeń i chorób, pozostawiając bezpieczne środowisko dla pacjentów i pracowników służby zdrowia, a także usunie przy tym wszelkiego rodzaju nieprzyjemne zapachy. Do naszych usług zalicza się także likwidacja szkodników, dezynsekcja i ozonowanie pomieszczeń. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.