Usługi DDD

Bardzo ważnym elementem w zwalczaniu zagrożenia są działania kontrolne. Monitoring DDD ma na celu ciągłą analizę aktywności szkodników zgodnie z ustalonym harmonogramem monitoringu (Pest Control).

monitoring ddd

JAK ZWALCZAMY :

Dostarczamy i instalujemy elementy systemu monitorującego aktywność szkodników (stacje deratyzacyjne, detektory lepowe na owady biegające
i szkodniki magazynowe, lampy owadobójczy, chwytacze żywołowne). Wszystkie informacje zgromadzone podczas wizyty znajdują się w szczegółowej dokumentacji opracowanej na potrzeby danego obiektu (Program Zabezpieczenia obiektu przed szkodnikami). Wdrażamy Integrated Pest Management czyli Zintegrowane metody ochrony przed szkodnikami IPM oraz PEST CONTROL (kontrola występowania szkodników). Sporządzony indywidualny programu zwalczania szkodników przekazywany jest w postaci dokumentacji technicznej właścicielowi obiektu

DDD nie tylko dla produktów spożywczych:

Dezynsekcja, Dezynfekcja, Deratyzacja – Takie działania niosą za sobą wiele korzyści nie tylko dla firm zajmujących się produkcją lub dystrybucją żywności, ale również skierowane są do przedsiębiorstw, których charakter prowadzonej działalności jest zupełnie odmienny. Bardzo często firmy ze stref ekonomicznych zabezpieczają się na wypadek szkód wyrządzonych przez myszy i szczury w instalacjach elektrycznych, gdzie koszt lokalizacji i naprawy awarii przeważnie jest wielokrotnością opłaty za usługi DDD.

monitorowanie szkodników

Realizujemy dojazd do klienta m.in. na terenie miast Legnica, Lubin, Złotoryja, Wrocław, Bielany Wrocławskie, Bolesławiec, Polkowice, Jawor oraz na terenie całego województwa dolnośląskiego. W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu:

792816281.