Usługi DDD
Koniec z mało-estetycznymi lepami na muchy, które przykleja się do okien lub zawiesza pod żyrandolem.

mucha na liściu

Oferujemy Państwu bardzo skuteczną, a zarazem niezwykle subtelną metodę ochrony mieszkań przed muchami.
W tym celu korzystamy z preparatu, który oprócz substancji wabiących posiada również substancje czynną tzw. zwalczającą.

Zabieg wykonywany jest bardzo precyzyjnie wykorzystując tylko i wyłącznie pędzel. Malując ramy okienne czyli miejsca gdzie muchy bardzo często mają swoją koncentrację. Warto skupić się na samym sposobie przeprowadzania zabiegu….. preparat umieszczany jest tylko tam gdzie tego chcemy co sprawia, że sama usługa jest bezpieczna i nie wymaga opuszczania domu.

Kombinacja substancji czynnych daje zaskakująco szybki efekt. Mucha po bezpośrednim kontakcie z pomalowaną powierzchnią w ciągu 30s ginie.

Zasada działania środka jest bardzo prosta, a jednocześnie bezpieczna dla ludzi. Środek działa kontaktowo-żołądkowo, a więc zostaje na odnóżach owada, który szybko próbując pozbyć się niechcianej substancji przenosi ją do układu pokarmowego. Zabieg jest bezpieczny ponieważ nie ma ryzyka wdychania tzw. „chemii”, a działa również na komary, które wleciały przez otwarte drzwi czy też meszki i osy.

Zdjęcie poniżej przedstawia efekt wykonanego przez nas zabiegu w domku jednorodzinnym. Jest to ilość much, która została zwalczona w ciągu 2 dni od wykonania usługi.

muchyparapet

Dzięki substancji wabiącej można również malować inne elementy strikte wewnątrz domu takie jak lampy, ościeznice drzwi, ramy obrazow itd. Efekt zabiegu jest długofalowy jednak zależy głównie od tego czy preparat nie zostanie zmyty podczas sprzątania i wynosi 6-8 tygodni.
Wycena uzależniona jest od wielkości mieszkania.

Dojazd do klienta na terenie miast Legnica, Złotoryja, Jawor jest bezpłatny. W pozostałych przypadkach do ceny usługi należy doliczyć koszt dojazdu na podstawie odległości według mapy google.