Usługi DDD
Oferujemy Państwu bardzo skuteczną, a zarazem bezpieczną metodę walki z gryzoniami.

rat

Akcja deratyzacja odbywa się dwukrotnie w ciągu roku.

Raz na wiosnę i drugi raz jesienią.

Jesienna deratyzacja przeprowadzana jest w miesiącach wrzesień-październik. Tą drugą wiele wspólnot traktuje jako bezwzględny priorytet uważając to z jednej strony za konieczność natomiast z drugiej jako obowiązek, który nakładany jest na mocy uchwały Rady Miasta.

Szczury i myszy szukając schronienia przed zimą penetrują piwnice i nawet jeśli nie są to strikte ich miejsca bytowania to napewno traktują je jako spiżarnie, gdzie można pobrać jedzenie. Część zapasów zostanie zjedzona, jednak większość ulega zanieczyszczeniu. Ponadto obecność szczurów wiąże się m.in. z postępującymi uszkodzeniami instalacji, pojawieniem się insektów takich jak pchły, oraz aktywnością różnego rodzaju bakterii, których są nosicielami

szczur

Wykonując zabiegi odszczurzania korzystamy z antykoagulantów II generacji w takiej kombinacji, aby substancja czynna nie powielała się w zależności od formy przynęty.
W ten sposób zapewniamy różnorodność trutki pokarmowej oraz mamy pewność, że nawet jeśli jedna forma użytkowa nie będzie chętnie pobierana to mamy kolejną do dyspozycji.

Wycena uzależniona jest od wielkości piwnic oraz ich ilości.

szczur1

Wykonujemy ponadto deratyzację miast Legnica, Złotoryja, Jawor, Lubin, Polkowice