Ochrona obiektów przed ptakami niesie za sobą wiele korzyści…..

Proponujemy rozwiązania mające na celu zniechęcenie ptaków do zakładania gniazd w bliskim sąsiedztwie ludzi. Oszczędzi to częstych remontów elewacji oraz zapewni bezpieczeństwo wobec drobnoustrojów i pasożytów przenoszonych głównie przez gołębie.

pigeon

ZANIEDBANE PODDASZA

W przypadku kiedy poddasze jest nie używane, istnieje duże prawdopodobieństwo, że gołębie znajdą sobie wejście i zaadoptują przestrzeń jako bezpieczny gołębnik. Wiąże się z tym ogromne zanieczyszczenie zarówno odchodami jak i martwymi ptakami. Dokładne wysprzątanie nie zawsze daje gwarancje, że wszystkie zagrożenia związane z występowaniem bakterii, wirusów oraz insektów (obrzeżek, kleszcz) zostały zneutralizowane. Dlatego oprócz kompleksowego sprzątania niezbędne są uzupełniające zabiegi dezynfekcji i dezynsekcji.

attic

ZABEZPIECZENIE PRZED PTAKAMI

Aby zapobiec ponownemu zagnieżdżeniu się gołębi na poddaszu oraz w przypadkach, kiedy bezpośrednio stają się intruzami siadając na rynnach, balustradach czy też po prostu wlatując na taras – oferujemy usługi montażu siatek oraz kolców co skutecznie zabezpiecza naszą przestrzeń przed obecnością dużych oraz małych gatunków ptaków.

Kolce przede wszystkim zapobiegają przesiadywaniu, lądowaniu i gniazdowaniu ptaków w miejscach o dużej szerokości takich jak parapety, balustrady, rynny, daszki itp.

camera

Zabezpieczenie przed ptakami jest stwierdzeniem, którego nie można uogólnić. Każdy przypadek jest inny i wymaga indywidualnego przeanalizowania celem doboru odpowiedniej metody zabezpieczenia.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

Dojazd do klienta w obrębie miast Legnica, Wrocław jest bezpłatny. W pozostałych przypadkach do ceny usługi należy doliczyć koszt dojazdu na podstawie odległości według mapy google.

Jakie zabezpieczenia przed ptakami?

W Rat-Pol zapewniamy różnorodne, sprawdzone rozwiązania do odstraszania ptaków, takie jak kolce czy siatki. Ochrona przed ptakami realizowana jest przez nasze systemy, które są instalowane w miejscach, gdzie ptaki są szczególnie uciążliwe, będą to:

  • dachy,
  • rynny,
  • parapety,
  • gzymsy,
  • balkony,
  • tarasy.

Zabezpieczenie przed ptakami to szeroko świadczona usługa — nasi technicy na życzenie klienta mogą również usunąć ptasie odchody czy martwe ptaki z praktycznie każdego miejsca budynku.

Ochrona przed gołębiami — Lubin, Bolesławiec, Legnica

Nasza firma to zespół doświadczonych ekspertów specjalizujących się m.in. w takiej usłudze jak zabezpieczenie przed gołębiami czy zabezpieczenie rynny przed ptakami. Oferujemy innowacyjne systemy odstraszania ptaków, które są bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska. Nasze rozwiązania są nie tylko dyskretne, ale także niezwykle skuteczne w zapobieganiu obecności gołębi, mew i innych ptaków. Niezależnie od rodzaju budynku — czy to komercyjnego, czy mieszkalnego — potrafimy dostosować odpowiedni system ochronny.

Przepraszamy, brak wpisów spełniających Twoje kryteria.