Ochrona obiektów przed ptakami niesie za sobą wiele korzyści…..

Proponujemy rozwiązania mające na celu zniechęcenie ptaków do zakładania gniazd w bliskim sąsiedztwie ludzi. Oszczędzi to częstych remontów elewacji oraz zapewni bezpieczeństwo wobec drobnoustrojów i pasożytów przenoszonych głównie przez gołębie.

pigeon

ZANIEDBANE PODDASZA

W przypadku kiedy poddasze jest nie używane, istnieje duże prawdopodobieństwo, że gołębie znajdą sobie wejście i zaadoptują przestrzeń jako bezpieczny gołębnik. Wiąże się z tym ogromne zanieczyszczenie zarówno odchodami jak i martwymi ptakami. Dokładne wysprzątanie nie zawsze daje gwarancje, że wszystkie zagrożenia związane z występowaniem bakterii, wirusów oraz insektów (obrzeżek, kleszcz) zostały zneutralizowane. Dlatego oprócz kompleksowego sprzątania niezbędne są uzupełniające zabiegi dezynfekcji i dezynsekcji.

attic

ZABEZPIECZENIE PRZED PTAKAMI

Aby zapobiec ponownemu zagnieżdżeniu się gołębi na poddaszu oraz w przypadkach, kiedy bezpośrednio stają się intruzami siadając na rynnach, balustradach czy też po prostu wlatując na taras – oferujemy usługi montażu siatek oraz kolców co skutecznie zabezpiecza naszą przestrzeń przed obecnością dużych oraz małych gatunków ptaków.

Kolce przede wszystkim zapobiegają przesiadywaniu, lądowaniu i gniazdowaniu ptaków w miejscach o dużej szerokości takich jak parapety, balustrady, rynny, daszki itp.

camera

Zabezpieczenie przed ptakami jest stwierdzeniem, którego nie można uogólnić. Każdy przypadek jest inny i wymaga indywidualnego przeanalizowania celem doboru odpowiedniej metody zabezpieczenia.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

Dojazd do klienta w obrębie miast Legnica, Wrocław jest bezpłatny. W pozostałych przypadkach do ceny usługi należy doliczyć koszt dojazdu na podstawie odległości według mapy google.

Przepraszamy, brak wpisów spełniających Twoje kryteria.