Usługi DDD
Zwalczanie kretów / nornic nie jest łatwe, wymaga odpowiedniego rozeznania powierzchni żerowania oraz zastosowania odpowiedniej metody w zależności od rodzaju szkodnika.

kret

Pomimo wielu pożytecznych cech jakimi mogą pochwalić się krety m.in. zjadanie szkodników żerujących w uprawach to niestety podczas drążenia korytarzy podziemnych sam staje się szkodnikiem. Uszkadza korzenie roślin oraz tworzy charakterystyczne kopce, które znacząco zmniejszają estetykę powierzchni.

W celu kontroli gryzoni na naszej działce powszechnie stosowane są chwytacze, odstraszacze oraz przynęty pokarmowe.

Atrakcyjność działki ma duży wpływ na wielkość populacji występującej na danej powierzchni, dlatego czas działania odgrywa kluczową rolę podczas eliminacji szkodnika z naszych upraw.

Zwalczanie kretów dozwolone jest tylko w przypadku terenów prywatnych ogrodzonych/odseparowanych. Zwalczanie w przypadku występowania populacji kreta na ugorach, łąkach jest zabronione.

kret2

Dojazd do klienta na terenie miast Legnica, Lubin, Jawor jest bezpłatny. W pozostałych przypadkach do ceny usługi należy doliczyć koszt dojazdu na podstawie odległości według mapy google.